Fuith Imre

félmaraton: 1:36
maraton: 3:26
Korinthosz 80 km

1983-ban születtem, 2016- ban kezdtem nagyon hobbi futóként (havi 50-70km) 2020 júniusában kerültem a Gepárdokhoz, ez a mennyiség egyből heti adag lett 😊 Imádok a Gepárdokkal edzeni!😊

Miért kezdtél el futni, és miért ajánlanád másnak ezt a sportot?

Beneveztem egy akadály futó versenyre, már a rajtnál éreztem, a hegyeket látva, hogy nagy baj lesz😂 Miért ajánlom? Szerintem kiválló önismereti tréning minden egyes futás, nem mellesleg a szabadban lehetünk, egészséges, kapcsolat építő tevékenység!

Mit csinálsz a futáson kívül?

Munka; Vezetőként dolgozom a közétkeztetésben, keresztedzés: bringa, saját testsúlyos gyakorlatok, hobby: A gyönyörű 4 éves kislányommmal minden, amit kitaláll!!!

Szerinted mi a titkos “fegyvered” akár edzés, akár verseny során?

Titkos fegyverem edzésre, jó kérdés, trenírozom magam hogy ne haljak bele😊 versenyen: szerintem elég erős vagyok fejben, ha eldöntöm megcsinálom nem engedek belőle!

Mi volt az első versenyed és hogy élted meg?

Spartan versenyen indultam Veszprémben, küzdöttem az életben maradásért!

Van-e kedvenc versenyed és ha igen, miért?

Az UTT! Ez lesz a 4. év hogy párban futjuk a 120-× kilómétert a testvéremmel, Óriásiakat küzdünk egymásért és ez nagyon jó érzés!

Van-e kedvenc futóútvonalad?

A Gödöllői dombságban a GÖMBVILLÁM instant kör (32km) Kicsit a magaménak is érzem!

Mi a futómottód, vagy futófilozófiád?

A teljesítményed mindig magadhoz és ne másokhoz mérd!

Hogyan készülsz versenyekre, van-e babonád, rituáléd?

Semmi említésre méltó!

Emlékezetes történet, anekdota, vicces vagy tanulságos sztori, amire szívesen emlékszel a futás kapcsán:

Első Gepárdos edzésem alkalmával az atlétika pályán edzettünk! 300m tempó/ 50m kocogás volt a feladat, ebből 8db. Az első körben 200 méternél tartottam mikor a többiek már az 50 méter kocogón is túl voltak, azt hittem elsírom magam!