2021. évi eredmények

5 db országos bajnoki cím
47 db arany érem
34 db ezüst érem
19 db bronz érem


A 2021-es Maraton OB Bajnok Csapata:
Cseke Lilla, dr. Garai Ágnes Szonja, Hegyi-Sági Adrienn

Balaton Szupermaraton
1. hely: Beda Szabolcs (14:56:18)

100 km-es Országos Bajnokság
2. hely: Cseke Lilla (8:22:52)

24 órás Országos Bajnokság
1. hely: Beda Szabolcs

Nyílt Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokság
3. hely senior női: Hegyi-Sági Adrienn

Nyakas kör 13
Ureczky Bálint (1:04:04) – PÁLYACSÚCS

MASZ Hosszútávú hegyifutó Bajnokság/Magyar Terepfutó Szövetség Bajnoki futam (55 km, szintemelkedés: 2900m D+)
3. hely: Horváth Kornélia
4. hely: Hegyi-Sági Adrienn

50 km-es Ultrafutó Magyar Bajnokság
2. hely: Cseke Lilla
3. hely: Dr. Garai Ágnes Szonja
4. hely: Matus-Tóth Andrea
4. hely: Csákvári Zsigmond
5. hely: Simonyi Balázs
8. hely: Csereklei József

Hosszútávú Hegyifutó Országos Bajnokság – Nagy Hársas Ultra – (54 km, szintemelkedés: 2750m D+)
2. hely: Horváth Kornélia

Nyakas kör (25km D+660m)
Ureczky Bálint (1:52:04) – PÁLYACSÚCS

Helka-kör (36km D+849m)
Ureczky Bálint (3:43:58) – PÁLYACSÚCS

50 mérföldes Ultrafutó Magyar Bajnokság
1. hely: Cseke Lilla (6:09:15)
2. hely: Mórocza Andrea (6:33:43)
2. hely ffi: Beda Szabolcs (5:53:24)
3. hely ffi: Strifler Attila (6:02:40)
4. hely: Cinkotai Klára (7:00:23)

50 mérföldes Ultrafutó Csapatbajnok: Sashegyi Gepárdok
Cseke Lilla, Beda Szabolcs, Strifler Attila

50 km-es verseny
2. hely: Matus-Tóth Andrea (3:58:13)
2. hely ffi: Csereklei József (3:39:04)

I. Középtávú Duatlon OB
2. hely: Borosnyay Virág

Tapolca Trail – 21 km
3. hely: Csákvári Zsigmond

Fut a birtok Trail – M táv (22 km)
1. hely: Horváth Kornélia

29. Bükki Hegyi Maraton – 42 km, 1300 m szint – 100 km
1. hely (korcsoport, abszolút 4.): Vajda Zoltán

Moonlight Run
2. hely kat.: Tóth Szabolcs

III. Fedrid Császta Trail – M táv (16 km, 493 m+ szint)
3. hely: Csereklei József

MAPEI-EDURACE Terepfutó Nap
3. hely 12 km: Komócsin Balázs
1. hely 6,5 km kat.: Tóth Szabolcs

Hosszútávú Hegyifutó Országos Bajnok (134,19 pont)
1. hely: Horváth Kornélia

Mamma Montana B&B Ultra 2021 – 100 km
2. hely: Beda Szabolcs
4. hely. Strifler Attila

Mamma Montana B&B Ultra 2021 – 50km
2. hely: Csereklei József
5. hely Kremlicza Levente

Telekom Vivicittá félmaraton
1. hely női váltó: Dr. Garai Ágnes Szonja, Csákvári Laura
3. hely férfi váltó: Pintér András, Al-Hajal Sándor

Ultra Lupa – 50 km
1. hely: Beda Szabolcs

Ultra Lupa – 10 km Swim Run
2. hely: Tichy-Rács Éva

Don Quixote Run Tés – 80 km
1. hely: Beda Szabolcs (6:22:45, 4:47/km)

Don Quixote Run Tés – 50 km
1. hely: Csereklei József

Az Összes Km Félmaraton
1. hely: Dr. Garai Ágnes Szonja
2. hely: Csákvári Zsigmond

X. Médiabajnokság félmaraton váltó (7 km)
2. hely: Tóth Szabolcs (28:14, 4:01/km)

K&H futóest félmaraton
1. hely (kategória): Dr. Király Bernadett

K&H futóest 10 km
3. hely (kategória): Al-Hajal Sándor (41:03, 4:03/km)

Telihold futam 10 km
2. hely: Hegyi-Sági Adrienn (47:15, 4:42/km)

eXtremeMan Kaposvár Duatlon (5.25km futás, 90km kerékpár, 21km futás)
3. hely (kategória): Ureczky Bálint (47:15, 4:42/km)

RunnersLab CountryMan Trail – 53 km
1. hely: Beda Szabi (4:25:05, 5:00/km)

Korinthosz 160
1. hely: Maráz Zsuzsanna (15:56:17)

Korinthosz 80
3. hely: Nyikos Viktória (07:34:40)
4. Puskás Máté (07:04:15)
5. Simonyi Balázs (07:20:15)

KAT100 Marathon AK – 61 km
1. hely: Horváth Kornélia (7:50:27)

II. BUMM Hegyvidék terepmaraton – félmaraton
1. hely: Cseke Lilla (1:54:49)
2. hely: Baracska Noémi (2:00:27)
3. hely: Berényi Ildikó (2:20:20)

IV. Őrségi Futófesztivál – 24 km
2. hely: Hegyi-Sági Adrienn (02:02:18)

Hammer Run Hill – 24 km
1. hely: Csereklei József (02:02:18)

Vértes Trail – M táv
1. hely: Horváth Kornélia

Művészetek völgye terepfutás – 23 km
1. hely: Németh “Pozan” Gábor
2. hely: Csákvári Zsigmond

Deseda ultramaraton – 2/3 maraton
1. hely: Gulyás Csilla
1. hely: Ureczky Bálint

Garmin WTF Szentendre – 29 km
1. hely: Bacsó Bence

Korinthosz 160
1. hely: Maráz Zsuzsanna (15:56:17)

Korinthosz 80
1. hely (kategória, abszolút 3. hely): Nyikos Viktória (07:34:40)
1. hely (kategória, abszolút 5. hely): Simonyi Balázs (07:20:15)
4. hely: Lubics Szilvia (08:07:52)
4. Puskás Máté (07:04:15)

Nyíregyházi Futófesztivál – 5 km
2. hely: Simonyi Balázs (16:42:94)

KAT100 Marathon AK – 61 km
1. hely: Horváth Kornélia (7:50:27,4)

II. BUMM Hegyvidék terepmaraton – félmaraton
1. hely: Cseke Lilla (1:54:49)
2. hely: Baracska Noémi (2:00:27)
3. hely: Berényi Ildikó (2:20:20)

IV. Őrségi Futófesztivál – 24 km
2. hely: Hegyi-Sági Adrienn (02:02:18)

Hammer Run Hill – 24 km
1. hely: Csereklei József

Szufla futófesztivál – 21 km
1. hely: Hegyi-Sági Adrienn

Szufla futófesztivál – 52 km
1. hely: Csereklei József (04:07:31)

Szavanna Trail – 23 km, 558 m szintemelkedés
1. hely: Beda Szabolcs (01:43:37)

Taigetos futóverseny
1. hely: Beda Szabolcs (53 km)
2. hely: Csereklei József (52 km)

Ringkobing fjord (Dánia) – 100 km
3. hely: Vajda Zoltán

6. Hochkönigman Endurance Trail (Ausztria) 85 km, 5160d+
2. hely: Horváth Kornélia (14:05:36)

Sparti Gytheio (Görögország) – 59 km, 868+
2. hely: Simonyi Balázs (04:33:47)

Szőlőskör – 50 km
2. hely: Maráz Zsuzsanna(04:03:57)
4. hely: Csereklei József (03:44:05)
6. hely: Cinkotai Klára
7. hely: Réz Eszter

Malandreni (Görögország) trail – 8km
1. hely: Simonyi Balázs

Országos Félmaraton Bajnokság – Női Csapat
2. hely: Dr. Garai Ágnes Szonja, Cseke Lilla, Matus-Tóth Andrea

Duplakanyar Futóverseny – 75 km
1. hely: Cseke Lilla
2. hely: Nyikos Viktória

Szentmártoni Futónap 2021 – félmaraton
1. hely: Csereklei József

VI. Haraszti Futóparti – 14 km
1. hely: Csákvári Zsigmond
2. hely: Tóth Szabolcs

VI. Haraszti Futóparti – 28 km
1. hely: Séd Krisztián
3. hely: Nagy Dóra

Futapest – Pócsmegyer – 10 km
1. hely: Beda Szabolcs

Balatonman 2021, Balatonkenese – Ironman OB (3800 m, 180 km – 750 m, 42,2 km)
Ureczky Bálint 10:12:32 (1:02:10, 5:28:22, 3:36:47) Absz. 10., F3 4.
Borosnyay Virág 11:26:14 (1:12:35, 5:53:06, 4:12:53) Absz. 3., F1 1.
Csikós Gergő 11:55:36 (1:09:22, 5:24:41, 5:15:25) Absz. 48., F3 9.
Orbán Ferenc 12:07:44 (1:10:18, 6:02:15, 4:46:30) Absz. 58., S4 2.
Molnár Tamás 12:21:03 (1:02:35, 5:35:44, 5:36:57) Absz. 68., F1 1.
PolyPár (Szávay Á., Szalmási D.) 12:25:37 Absz. 18.
Székely Mózes 14:59:29 (1:32:32, 7:46:32, 5:27:20) Absz. 140., S3 18.
Lukács Gergő 15:41:59 (1:19:59, 7:16:52, 5:53:27) Absz. 141., S2 34.

Balatonman 2021, Balatonkenese – Középtáv (1900 m, 76,1 km, 21,1 km)
Bartha Laura 5:12:35 Absz. 7., F2 1.
Szabó Péter 5:37:26 Absz. 104., F3 11.
Szabó Annamária 5:58:59 Absz. 25., F2 3.

Balatonman 2021, Balatonkenese – Rövid táv (950m, 41,5 km, 10,5 km)
Nyári József 2:05:48 Absz. 4., F3 2.
Király István 2:27:27 Absz. 32., S1 11.
Malek Martin 3:06:10 Absz. 146., F3 16.
Bartucz Luca 3:28:40 Absz. 46., F2 5.