2020. évi eredmények

49 db arany érem
26 db ezüst érem
16 db bronz érem
Az év, amikor alig volt verseny! 😉


Garmin WTF Buda 20 km (D+680m)
1. hely: Beda Szabolcs (01:41:53)
3. hely: Hegyi-Sági Adrienn (02:17:31)

Farkas Trail 🐺 28.7km (D+854m)
Ureczky Bálint (02:10:54) – PÁLYACSÚCS!

Tubes Trail – 12km, 420+
Horváth Kornélia (01:05:50) – NŐI PÁLYACSÚCS!

Nato Futás
1. hely női: Dr. Garai Ágnes Szonja (00:41:32)

Szeged Maraton
1. hely: Matus-Tóth Andrea
2. hely: Hegyi-Sági Adrienn

Spar Budapest Maraton
1. hely váltó: Csákvári Laura, Pintér Ádám
3. hely 30 km: Licsák Zoltán (02:01:27)

Mátrabérc Trail – 54,7 km, 2830m+
3. hely: Horváth Kornélia (06:49)

35. Wizz Air Budapest Félmaraton
1. hely kategória (W20): Csákvári Laura (1:25:45)

Ultrabalaton egyéni
1. hely: Bódis Tamás (19:08:14)
3. hely: Beda Szabolcs (21:23:10)
4. hely: Gáspár Péter
1. hely női és abszolút 5. hely: Maráz Zsuzsanna (21:58:02)
8. hely: Csereklei József

Ultrabalaton csapat
1. hely 3 fős női csapat (Bódis Lívia, Matus-Tóth Andrea, Poór Adrienn)
1. hely 8 fős férfi csapat (Al-Hajal Sándor, Ali Tamás, Csákvári Laura, Cseke Lilla, Licsák Zoltán, Szabó Gábor, Szerdahelyi Péter, Tóth Szabolcs)
3. hely 12 fős férfi csapat (Dr. Garai Ágnes Szonja, Csikász Gábor, Holczer Péter, Venczel Krisztián, Szántó Bence, Aschenbrenner Zsolt, Bencsik Viktória, Somogyi Botond, Kemény András, Némedi Zoltán, Szebeni Zoltán)

Balatonparti Futónap
1. hely 21 km: Ali Tamás (01:17:00)
1. hely 10 km: Licsák Zoltán (38:05)
1. hely 5 km: Al-Hajal Sándor (20:02)
2. hely 21 km: Schmidt Glória (01:37:46)
3. hely 5 km: Gesztesi Anita

39. 5vös 5km futóverseny
2.hely női: Csákvári Laura (0:17:59)

Szavanna Trail – 23Km
1. hely női: Cseke Lilla (01:52:57)
1. hely ffi: Szabó Gábor (01:38:41)
2. hely női: Maráz Zsuzsanna (01:58:01)
3. hely női: Szekretár Virág (02:06:59)
4. hely női: Horváth Kornélia (02:11:12)
4. hely ffi: Ali Tamás (01:41:35)

Szavanna Trail – 10Km
3. hely: Al-Hajal Sándor (00:45:28)

Yours Truly Tápiószele – 50 km
2. hely: Licsák Zoltán (03:57:49)

Vár a hármas (V3) hegyi maraton
1. hely női: Csákvári Laura (04:07:21)
1. hely ffi: Beda Szabolcs (03:54:30)
2. hely női: Szimandl Anita (04:29:23)
2. hely ffi: Dr. Bendes Balázs (04:02:40)

Prevital Szőlőskör
1. hely Hammer 50 km: Beda Szabolcs (03:38:22)
3. hely 21 km: Farkas Árpád (01:39:00)

(N)AGYMENÉS – Pécsi Sípálya futás – 4,7 km, 700+
Horváth Kornélia (52:43) – NŐI PÁLYACSÚCS!

Gánt Trail
2. hely 13 km, 330 szint: Licsák Zoltán (58:18)

Garmin WTF szentendre
2. hely 26 km terep: Hegyi-Sági Adrienn
2. hely 16 km aszfalt: Beda Szabolcs

BUG Citadella – 7km
1. hely kategória (31-40): Hegyi-Sági Adrienn (37:22)
1. hely kategória (14-30) : Licsák Zoltán

Kazinczy 200 terep ultrafutás
1. hely: Gáspár Péter (37:22)

Suki terep maraton – 42 km
1. hely: Hegyi-Sági Adrienn

Lupa Beach Run
2. hely 10 km: Licsák Zoltán (36:40)

K&H futófesztivál – 10 km
2. hely: Bódis Tamás (32:38)

Racka wellness trail – 19 km
1. hely: Hegyi-Sági Adrienn (32:38)

Ceglédbercel Futófesztivál
3. hely 10 km: Licsák Zoltán (38:24)

Nyúlcipőbolt Börzsöny trail
L táv: 35.1km / 1584m+
1. hely női: Cseke Lilla (3:33:26)
2. hely ff: Beda Szabolcs (3:05:09)
M táv 23.9km / 1053m+
3. hely női : Horváth Kornélia (02:21)
S táv: 8.5 km / 350m+
1. hely női: Hegyi-Sági Adrienn (32:38)

Ultra Tisza-tó 65 km
abszolút 1. hely: Cseke Lilla

Fussneki Futófesztivál
3. hely: Licsák Zoltán

Ultra Tisza-tó 126 km
2. hely: Beda Szabolcs (10:12:48)
3. hely: Csereklei József (11:18.30)

Ultra Tisza-tó – 65 km
1. hely: Vajda Zoltán

Korintosz 80
1. hely ffi: Bódis Tamás (05:42:23) – PÁLYACSÚCS!
1. hely női, abszulút 3. hely: Cseke Lilla (06:31:40)
2. hely női, abszulút 5. hely: Maráz Zsuzsanna (07:00:40)
4. hely ffi: Csereklei József (06:38:06)
11. hely ffi, kategória 3. hely: Kremlicza Levente (07:30:59)

Kör – 152 km, 7.100 méter pozitív szintemelkedés
Kovács Dávid (20:13) – PÁLYACSÚCS!

Spartan Race Orfű – Sprint
2. hely AG: Tóth Szabolcs

Kishegy Trail
1. hely 14 km, 390 m szint, terep: Licsák Zoltán (1:01:55) – PÁLYACSÚCS!

Trail Zone ‒ Gaja
1. hely Highfive L ffi: Szabó Sándor – PÁLYACSÚCS!
2. hely Highfive L női: Cseke Lilla
2. hely Highfive L ffi: Juhász Patrik Ákos
4. hely Highfive L női: Posztós Kitti
4. hely Highfive L ffi: Szabó Gábor
8. hely Highfive L ffi: Csereklei József
9. hely Highfive L ffi: Farkas Árpád
1. hely Glória M női: Hegyi-Sági Adrienn
2. hely Glória M női: Michtiov Emese
2. hely Glória M ffi: Beda Szabolcs
8. hely Glória M női: Gesztesi Anita
4. hely Ensport S és Fair Play különdíj: Tóth Szabolcs

Hód futófesztivál félmaraton
1. hely: Hegyi-Sági Adrienn
1. hely 7 km: Licsák Zoltán (25:58)

Spuri Balaton Szupermaraton
1. hely: Beda Szabolcs (13:02:08)
2. hely: Bódis Tamás (13:06:48)
1. hely páros: Beda Szabolcs, Csőkör Zoltán (12:58:35)
2. hely páros: Spartathlon Győztesek: Maráz Zsuzsanna, Bódis Tamás (13:13:22)
4. hely páros (PV2 kategória): Matus-Tóth Andrea, Farkas Gábor (15:43:16)

Bükki Kilátások Sprint – 13km, 660m+
2. hely: Horváth Kornélia (03:57:49)

I. Síház kupa
1. hely 3 fős váltó, 5 km, 180 m szint: Licsák Zoltán

Spuri Öböl Félmaraton
1. hely: Csikász Gábor (01:22:01)

36. Pécs-Harkány futóverseny – 25 km
4. hely: Csákvári Laura
(1:44:48)

Tajga Trail
1. hely 23 km ffi: Szabó Sándor (01:53:21)
1. hely 23 km női: Posztós Kitti (02:31:59)
3. hely 23 km: Ali Tamás (01:17:00)
      6. hely 23 km ffi: Pintér Ádám (02:09:53)
      6. hely 23 km női: Szekretár Virág (02:59:00)

5. Zúzmara Félmaraton és Futófesztivál
1. hely 5+10+21 km összetett: Tóth Szabolcs
2. hely 5+10+21 km összetett női: Nyikos Viktória

Őrségi terepfutás – 22km
1. hely: Hegyi-Sági Adrienn